Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij


Biuro Tłumaczeń

FińskiPolski PolskiFiński
Kontakt: tel. +48 608 392 843
e-mail: katarzyna.nowak@finnopol.pl
pl fi
Facebook Gplus

Ochrona Danych Osobowych

KLAUZULA INFORMACYJNA

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Katarzyna Nowak Finnopol z siedzibą przy ul. Czarnucha 3H, 61-612 Poznań.

Kontakt z administratorem danych osobowych:

Katarzyna Nowak, ul. Czarnucha 3H, 61-612 Poznań

e-mail: katarzyna.nowak@finnopol.pl

tel. +48 608 392 843

 

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zlecenia tłumaczenia na podstawie art. 6 ust 1 pkt b/c/f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych UE.

 

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być ewentualni podwykonawcy.

 

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania tj. prawidłowej realizacji zlecenia tłumaczenia, nie dłużej niż do czasu wygaśnięcia roszczenia, chyba, że dłuższy okres przechowywania danych wynika z przepisów prawa. 

 

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

 

Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

 

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest niezbędne do realizacji celu przetwarzania.